Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení činnosti MH

 

 

 
 

P O Z V Á N K A

 

 

 

na úvodní schůzku mladých hasičů v novém školním roce, kde se dozvíš nové informace a změny.

 

Kdy:               no přeci v pátek 1. září 2017

Kde:               naše milovaná hasičská zbrojnice ve Staré Lípě

V kolik:           jako vždy v 15:30 hod.

 

Pokud již nemáš zájem oddíl mladých hasičů navštěvovat, nechceš dosahovat lepších výsledků a práce v oddíle Tě nebaví, podej prosím o této skutečnosti informaci pi vedoucí na č. t. 602113707, FB mladí hasiči nebo na e-mail z.semeradova@seznam.cz, abychom na Tvé místo mohli vzít nového zájemce, který má chuť pracovat.

Velice se na Vás těšíme

 


 Sbor dobrovolných hasičů Česká Lípa

                             Liberecká 663, 470 01 Česká Lípa

 

 
 

 

P O Z V Á N K A

 

 

Na informativní schůzku rodičů, která se uskuteční v pátek 8. 09. 2017 od 16.30 hod. v klubovně hasičské zbrojnice. Zde budou podány informace týkající se práce s mladými hasiči, informace oddíle mladých hasičů a další organizační věci. Rovněž budou zodpovězeny v rámci možností všechny Vaše dotazy.

Další dotazy či informaci č.t. 602113707 popřípadě z.semeradova@seznam.cz

Velice se na Vás těšíme

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA