Zahájení činnosti MH

P O Z V Á N K A

na úvodní schůzku mladých hasičů v novém školním roce, kde se dozvíš nové informace a změny.

Kdy:               no přeci v pátek 1. září 2017

Kde:               naše milovaná hasičská zbrojnice ve Staré Lípě

V kolik:           jako vždy v 15:30 hod.

Pokud již nemáš zájem oddíl mladých hasičů navštěvovat, nechceš dosahovat lepších výsledků a práce v oddíle Tě nebaví, podej prosím o této skutečnosti informaci pi vedoucí na č. t. 602113707, FB mladí hasiči nebo na e-mail z.semeradova@seznam.cz, abychom na Tvé místo mohli vzít nového zájemce, který má chuť pracovat.

Velice se na Vás těšíme

Sbor dobrovolných hasičů Česká Lípa

Liberecká 663, 470 01 Česká Lípa

P O Z V Á N K A

Na informativní schůzku rodičů, která se uskuteční v pátek 8. 09. 2017 od 16.30 hod. v klubovně hasičské zbrojnice. Zde budou podány informace týkající se práce s mladými hasiči, informace oddíle mladých hasičů a další organizační věci. Rovněž budou zodpovězeny v rámci možností všechny Vaše dotazy.

Další dotazy či informaci č.t. 602113707 popřípadě z.semeradova@seznam.cz

Velice se na Vás těšíme