Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍPRAVKA(3-6let):(plamínci)

VEDOUCÍ:VÁŇOVÁ Denisa

Schůzky:pátek 15:30- 16:30

  1. BŘENDA Kryštof
  2. GROSMAN Lukáš
  3. HORNYCH Jan
  4. HOŠMÁNEK David
  5. JEHLIČKA  Vít
  6. KOZEL Josef
  7. KYNYCH Antonín
  8. KYNYCHOVÁ  Taťiána
  9. NOVÁKOVÁ Klára
  10. VESELÝ Vojtěch

MLADŠÍ(6-11let):(soptíci)

 družstvo A                                                                        

VEDOUCÍ: SEMERÁDOVÁ Jana             

Schůzky pátek:   15:30 - 16:30   

  1. BAUER David
  2. BLAŽEJ Ladislav
  3. VERECKÝ Jakub
  4. FRYDRYCH Lucien
  5. FRYDRYCH Matěj
  6. NAJMAN Martin
  7. PAVELKA Matěj
  8. ŘEZNÍČEK Jakub
  9. UJHELSKÝ Matěj

 

družstvo B

VEDOUCÍ: PEŠANOVÁ Eva

Schůzky čtvrtek: 15:30-16:30

  1. JABLONSKÝ Jaroslav
  2. POLÁK Jaroslav
  3. JANDA Václav
  4. SLEZÁK Matěj
  5. TOMEK Matěj
  6. ZIML Matyáš
  7. ELIÁŠ Filip
  8. RANDA Daniel

 

družstvo C

Vedoucí. SEMERÁDOVÁ Petra

Schůzky čtvrtek: 15:30-16:30

  1. BLÁHOVÁ Karolína
  2. GÜNTER Matěj
  3. RADA Jaroslav
  4. RADOVÁ Lucie
  5. TUREK David
  6. ZAJÍC Leoš
  7. TRKALOVÁ Daniela
  8. NOVOTNÝ Lukáš

 

STARŠÍ:(hrošíci)

 

VEDOUCÍ: SEMERÁDOVÁ Zdeňka

Schůzky pátek: 16:45 - 17:45

  1. BENDL Josef
  2. BĚLOVÁ Denisa
  3. BRYNYCH Jan
  4. FADRHONC Petr
  5. FÖSTER Adam
  6. FRYDRYCHOVÁ Julie
  7. HALUŠKA Matěj
  8. HRUBEŠ Michal
  9. KMOCH David
  10. KRUPOVÁ Veronika
  11. PETŘÍČEK Martin
  12. PROKÝŠEK Ladislav
  13. ŠTUGEL Martin
  14. UJHELSKÝ  Radek
  15. VÍCHOVÁ Barbora

DOROST

Nikola SLEZÁKOVÁ                                        Nicola PROKÝŠKOVÁ

Jakub BAUER                                                 Václav TOMŚŮ

Ladislav STRYAL                                           Stanislav SÝKORA

                                    

 

 

VEDOUCÍ: FRYDRYCH Radek

Schůzky: dle potřeby  a dohody s vedoucím

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
   
 
   

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA